Witam na stronie internetowej

Od ponad 14 lat zajmuję się sprzedażą w sektorze usług akceptacji kart płatniczych. Doświadczenie to sprawia, że stale staram się sprostać wymogom rynku, dostosować się zarówno do zmian jak i oczekiwań klientów.

Indywidualne podejście, dobór najdogodniejszych usług i pakietów w oparciu o wiedzę własną a także zaprzyjaźnionych współpracowników z branży, pozwala spełniać wymagania najbardziej wymagających kontrahentów.

Perspektywa długoletniej współpracy z klientami, bazująca na wzajemnym zaufaniu i profesjonalnym doradztwie jest kluczowym elementem mojej działalności.

Dotychczasowe doświadczenie  zawodowe pozwala mi wierzyć, że z równie dobrym skutkiem będę pracować także na rzecz rozwoju Państwa przedsiębiorstwa i bezpieczeństwa finansowego wykonywanych transakcji kartowych.

Ponad to zapewniam profesjonalną obsługę i doradztwo ubezpieczeniowe na wysokim poziomie. Szczegóły na mojej stronie www.ubezpieczenia-gda.pl
Moja dewiza to pomoc i doradztwo na co dzień.

Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniem w celu omówienia i rozszerzenia zagadnień ubezpieczeniowych proszę o kontakt poprzez formularz.

Z poważaniem
Arkadiusz Kamiński


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości